V2605 ONICE RED ORIENTALE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | V2605 |
| Color | RED |
| Bundle | 6 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 162cm / 64inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1800kg |